Початок ->Виставки ->Людмила Красюк

Людмила Красюк.
Живопис. Кераміка.


(03 - 18 квітня 2008 р.)


Пошук


Усі представлені виставки

     Музей українського народного декоративного мистецтва презентує виставку творів відомої київської художниці, члена Національної спілки художників України Людмили Красюк.

     Людмила Красюк закінчила Республіканську художню школу ім. Т. Шевченка та Київський державний художній інститут, де навчалась у Тетяни Нилівни Яблонської.

     Творчу діяльність художниця розпочинала у галузі монументального мистецтва. Працювала в техніках мозаїки, вітражу, гобелену, фрески, настінного розпису, виявляючи майстерне володіння різними техніками й матеріалами.

     З керамікою ж пов’язаний цілком новий підхід до творчості. Здається, саме в кераміці, сповненій таємничо-чудесної енергії, руки мисткині осягають натхнення та свободу творчого процесу.

     Виставка творів Л. Красюк представляє окремі роботи з різних живописних і керамічних циклів художниці. З частиною з них глядач знайомиться вперше, інші були представлені вже на декількох виставках.

     Так, роботи мисткині експонувались у Національному заповіднику «Софія Київська» – в білостінних залах з високими аркоподібними стелями; в головному експозиційному залі Національної бібліотеки Естонії – на фоні кам’яних стін з важкими, як у середньовічному замку, склепіннями; в музеї В.Г. Короленка в Полтаві – в маленьких залах садиби ХІХ століття. І кожного разу вони виявляли різне сприйняття. Твори художниці асоціативно викликають спогади про ту чи іншу культуру, вплетену в історію людства. Вони активізують простір інтер’єру і чудово існують з природою, часто експонуючись просто на землі будь-якої пори року. «Перший мороз», «Теплий літній день», «В тіні великих дерев»… Назви звучать як поетичний ряд, посилюючи пластичні ідеї, закладені в них.

     Ці твори можуть гармонізувати з простором інтер’єру і простором великого саду. Вони випромінюють енергію добра, теплої землі, до них хочеться доторкнутися рукою. В них можна покласти квіти чи фрукти. Проте, ці форми існують і самі по собі, змінюючись залежно від середовища, освітлення чи пори року, даруючи естетичну насолоду.Content-type: text/html CGI Error

CGI Error

Cannot open file 'msid_DB': No such file or directory


 

На початок

Початок ->Виставки ->Людмила Красюк


© 2008 Музей українського народного декоративного мистецтва. Умови використання матеріалів