Початок ->Відділ науково-просвітницької роботи та пропагандиВідділ науково-просвітницької роботи та пропаганди пропонує:

Оглядові та тематичні екскурсії, лекції, майстер-класи...У нашій світлиці

Для наймолодших відвідувачів нашого музею (діти дошкільного віку з 4 до 10 років):
"Музейна педагогіка""Я буду художником" Щорічний фестиваль моновистав за листами К. В. БілокурКлуб шанувальників творчості народної художниці України Катерини Василівни Білокур


"Сімейне дозвілля"
весняна програма

Зимовими холодними вечорами так хочеться, аби швидше прийшла весна. Але ми, творча група програми "Сімейне дозвілля" Музею українського народного декоративного мистецтва, вирішили не чекати милостей від природи і самостійно пробуджувати тепло, аби наблизити пору, коли усе квітне і світ навколо сповнений тендітної краси.
Музей проводить мистецьку акцію "Жіночі прикраси" .

Вона розпочнеться 29 лютого 2008 року о 15.00 у форматі мистецьких чаювань на тему "Жіночі прикраси. Традиції. Мода. Стиль". Гостями музею будуть спеціалісти різного профілю, які розкажуть про особливості своєї роботи. Учасники чаювань зможуть дізнатися багато нового і про українські національні традиції, і про сучасні тенденції феєричного світу прикрас. Спеціальні гості чаювання: художниця Юлія Бородай, учасниця виставки, яка завершується 29 березня 2008 року. Вона розповість про жіночі емалеві прикраси. Також до нас завітають Галина Дюговська і Володимир Балибердін, роботи яких експонуватимуться з 7 березня у рамках виставки "Ювелірні вироби. Текстиль".


З ескпонатів виставки "Майстерня Бородая".

1 березня 2008 року о 13.00 годин відбудеться майстер-клас "Усе для тебе" для представників сильної статі, які зможуть під керівництвом творчої групи програми виготовити з тканини вишукані прикраси для своїх дорогих жінок.

7 березня 2008 року о 16.00 відбудеться відкриття виставки Галини Дюговської і Володимира Балибердіна Ювелірні вироби. Текстиль". Проста та лаконічна мова об'ємного текстилю Галини Дюговської часто звертається до народної символіки. Її образам притаманна цілісність, гармонічність, вони вражають легкістю і вишуканістю. Колекція ювелірних прикрас довершеної форми привертає увагу чарівністю і вишуканістю оздоблення. Підвіски, браслети, броші, сережки, віртуозно виготовлені зі срібла, кістки, перламутру, коштовного каміння із застосуванням різних технологічних прийомів не залишать байдужими наших відвідувачів.

8 березня 2008 року о 13.00 відбудеться майстер-клас "Година для пані". Цього суботнього дня усі представниці чарівної статі, незалежно від віку, мають нагоду присвятити час собі і реалізації власного творчого потенціалу. Кожна зможе виготовити чарівне намисто!

Завітайте на мистецьку акцію "Жіночі прикраси"!

Довідки за телефоном 280-36-93

"Мистецькі чаювання"

"Мистецькі чаювання" - проект відділу науково-освітньої роботи музею українського народного декоративного мистецтва та "Ahmad Tea London" Щомісяця в експозиційних залах музею відбуваються тематичні зустрічі, митцями, колекціонерами, науковцями – людьми, які присвятили своє життя збереженню та примноженню українського народного та професійного мистецтва, за чашкою запашного гарячого чаю „Ахмад”

Музей працює з 10-00 до 18-00
Вихідний день – вівторок
Перший понеділок місяця – день відкритих дверей

Адреса музею: вул. Івана Мазепи (Січневого повстання), 21, корпус 29 (територія Києво-Печерської лаври);
тел.: 280-36-93.
Їхати від ст.м. “Арсенальна” трол. №38, авт №24 до зупинки “Києво-Печерський заповідник”

 
Початок ->Відділ науково-просвітницької роботи та пропаганди


© 2006 Музей українського народного декоративного мистецтва: Усі права захищені