Початок ->Виставки ->Ніна Саєнко. Виставка творів

Ніна Саєнко. Виставка творів.

Пошук


Усі представлені виставки

Натисніть, щоб одержати збільшене зображення.

Натисніть, щоб одержати збільшене зображення.

     

     24 січня 2014 р. Національний музей українського народного декоративного мистецтва презентуввав виставку творів, на якій були представлені гобелени, килими, мозаїки соломою, малярство на тканині Ніни Саєнко – заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

     Представлені в експозиції твори виконані в національному стилі з глибинним проникненням у закодований світ древньої символіки і знакових систем.

     Творчість Ніни Саєнко є презентацією декоративного мистецтва, призначеного для оформлення сучасних інтер’єрів, просторових архітектурних ансамблів. Вона вагомо заявлена в багатьох музейних колекціях і приватних зібраннях.

     Під час експонування виставки відбулися авторські екскурсії Ніни Саєнко, ознайомлення з численними публікаціями про її творчість та творчість родини Саєнків, перегляд відеофільмів, майстер-класи з мозаїки соломою.

     Виставка працювала до 12 лютого 2014 р.

 Посилання на сайти:

 Zoloto rodu: Проект представляє творчість славетної династії українських художників - Олександра Саєнка (1899-1985), Ніни Саєнко і Лесі Майданець, відомої своїм унікальним і неповторним мистецтвом в Україні та в світовій культурі.

 Музей-садиба Олександра Саєнка: Усі, хто відвідає Музей-садибу Олександра Саєнка, познайомиться з неповторною меморіальною експозицією, самобутніми авторськими творами, дивовижним парком з віковічними дубами, скульптурними композиціями у переосмисленні доробку митця творчою молоддю, отримає естетичну насолоду, наповниться величчю духу, національною свідомістю, незборимим оптимізмом художника, його глибинним українським мистецтвом.

На відкритті виставки

     
 


 

Content-type: text/html CGI Error

CGI Error

Cannot open file 'msid_DB': No such file or directory


На початок

Початок ->Виставки ->Ніна Саєнко. Виставка творів


© 2014 Національний музей українського народного декоративного мистецтва. Умови використання матеріалів