Початок ->Проекти: „Кераміка України. Традиції тисячоліть”

"Кераміка України. Традиції тисячоліть"


Пошук


Дирекція художніх виставок України Міністерства культури і туризму України спільно з Музеєм українського народного декоративного мистецтва розпочинає мистецький проект „ Кераміка України. Традиції тисячоліть”.

Проект має на меті показати історію керамічного виробництва в минулому та сучасний розвиток мистецтва кераміки, фаянсу та порцеляни. Метою проекту є висвітлення художніх процесів у сучасному українському декоративному мистецтві та сприяння популяризації і збереженню художніх традицій української кераміки.

Першим етапом є проведення всеукраїнської виставки „Світ глиняного дива”. До участі у виставці запрошені народні майстри та професійні художники-керамісти. За результатами виставки кращі твори можуть бути закуплені для державних музеїв.

На другому етапі проекту відбудеться Всеукраїнський керамічний пленер (серпень 2008 р.) у м. Слов’янську Донецької області. Участь у пленері братимуть автори кращих творів, представлених на виставці.

Третім етапом проекту стане виставка „Кераміка України. Подих тисячоліть”, яку планується провести у Національному музеї історії у Празі, Чеська республіка.

Мистецький проект „Кераміка України. Традиції тисячоліть” започатковує довготривалу акцію популяризації і підтримки українського керамічного і фаянсово-порцелянового виробництва. З 2008 року планується один раз на два роки проводити Бієнале кераміки.

Виставка „Світ глиняного дива” відбулася у Музеї українського декоративного мистецтва з 19 березня по 9 квітня 2008 року.

Контактна інформація:

ДХВУ: Самарський Віктор Борисович,
                         тел. 257 22 87, ел.пошта DHVU@UKR.NET

МУНДМ: Бекетова Ірина Іванівна, Новодережкіна Ольга Вікторівна,
                         тел. 280 58 12, ел.пошта MUNDM1@UKR.NET


 

На початок

Початок ->Проекти: „Кераміка України. Традиції тисячоліть”


© 2008 Музей українського народного декоративного мистецтва. Умови використання матеріалів