Початок ->Виставки ->"Сповнені сонця"


«Сповнені сонця»

Персональна виставка художниці Валентини Тищенко

Пошук

Усі представлені виставкиВ Музеї українського народного декоративного мистецтва експонується перша персональна виставка молодої художниці «Сповнені сонця». Твори, представлені на виставці переважно пов’язані з квітами. Любов до квітів прищеплювалась Валентині з самого початку фахового навчання. Адже основа образного строю декоративно-прикладного мистецтва це – квіти. Бажання продовжити мить милування квіткою змусило її взяти в руки фотоапарат, а невдовзі пензель і фарби. Споглядання квітів, відтворення їх засобами декоративного, образотворчого мистецтва та фотографії є своєрідним кредо В.Тищенко у житті і творчості.
« » « » « »
« »

Тищенко В.В. народилася 1979 року у Києві. З 1997 розпочала навчання у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» і здобула у 2002 році кваліфікацію художник – майстер художньої вишивки. У 2004 році в цьому ж навчальному закладі отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» і здобула кваліфікацію бакалавра моделювання костюма і вишивки, того ж року була стипендіатом Київського міського голови для обдарованої молоді.У 2006 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» й здобула кваліфікацію художник декоративно-прикладного мистецтва.

З 2000 року працює у Музеї українського народного декоративного мистецтва на посаді завідуючої сектором наукових досліджень і зберігання пам’яток вишивки.

Дипломні роботи В.Тищенко також пов’язані з квітами. Це колекція дитячого одягу, під назвою «Чорнобривчик». Окремі комплекси з цієї колекції експонуються на виставці.« » « »

 


 

На початок

Початок ->Виставки ->"Сповнені сонця"


© 2006 Музей українського народного декоративного мистецтва: Умови використання матеріалів